1,2% lėšos

Mieli Šiaulių lopšelio–darželio „Gintarėlis“ ugdytinių tėveliai, darbuotojai, rėmėjai

Darželio bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie įstaigą paremia 1,2 proc. nuo sumokėto pajamų mokesčio. 2021 metais skirtas 1,2 proc. paramos lėšas (1181,49 Eur.) panaudosime tobulinant ankstyvojo amžiaus vaikų grupių edukacines aplinkas, papildant STEAM laboratoriją naujomis ugdymo priemonėmis, atnaujinsime inventorių (vaikiška patalynė ir kt.).

Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 1 d. Prašymas yra nustatytos formos FR-0512-04 versija.

Elektroniniu būdu prisijungiama (per naudojamą elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt Prisijungę prie banko, kairėje pusėje stulpelyje pasirenkame E. paslaugos – VMI deklaracijos. Spaudžiame Prisijungti EDS. Prisijungiame prie EDS sistemos (p. s. tai atliekant pirmą kartą, pasirodys sutarties pasirašymo langas, spausti – Sutinku). Atsidarius EDS langui, dešinėje pusėje renkamės – Paramos skyrimas, lentelėje prie FR0512 pasirenkame Forma pildymui tiesiogiai portale, kai atsidarys – formą užpildyti (FR0512 04 versija).

Duomenys formos pildymui: ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „GINTARĖLIS“, įmonės kodas 190528240, Saulės takas 5, Šiauliai.

Nepamirškime parašyti siuntėjo tel. Nr.

Dėkojame už Jūsų geranoriškumą, supratingumą, bendrus siekius kuriant saugią ir gražią aplinką. Tikimės tolimesnio gražaus bendradarbiavimo.

Pagarbiai, direktorė Laimutė Garbačauskienė

Įstaigos rekvizitai:

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“

Saulės tako g. 5, LT-78301 Šiauliai,

Kodas: 190528240

Tel. (8 41) 552 562

El.p. gintarelis@splius.lt

www.gintarelis.tavodarzelis.lt

Informacija atnaujinta — 2022.02.24 | << ATGAL
2022 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“