2% lėšos

 

DĖL PMP (pajamų mokesčio paramos)

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad pasirinkote lopšelį-darželį „Gintarėlis“. Jūsų kasmet skiriama 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio parama padeda įstaigai atnaujinti aplinką. Norėtume priminti, kad kaip ir kiekvienais metais, Jūs galite teikti paramą lopšeliui-darželiui „Gintarėlis“. Praėjusiais metais gavome 872,61 Eur Jūsų paramos. Dalis paramos panaudota virtuvės įrangai atnaujinti, likusios paramos lėšos taupomos įsigyti lauko žaidimų aikštelių įrengimų atsinaujinimui, edukacinių erdvių atnaujinimui.

 

Jums nutarus, šiais metais 1-2 proc. savo pajamų mokesčio skirti lopšeliui-darželiui, tai galima padaryti šiais būdais:

 

  1. Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkę elektroninį deklaravimą) formą RF0512 (4versiją) gali užpildyti ir ją deklaruoti elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Taip pat deklaruoti kam skiriate 2 proc. pajamų mokesčio dalį galite prisijungę prie Valstybinės mokesčių svetainės adresu http://deklaravimas.vmi.lt
  2. Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, galite nuvykti į Šiaulių apskrities valstybinę mokesčių inspekciją ir pateikti formą RF0512(4).
  3. Formą RF0512(4) taip pat galite užpildyti buhalterijoje ir raštinėje š. m. kovo 19 d. 16.00-17.30 val. ir š. m. balandžio 3 d. 16.00-17.30 val.
  4. Užpildyti galite ir voke pateiktą tuščią RF0512(4) formą, pildymo pavyzdys kitoje laiško pusėje. Jei pildysite popierinę formą, užpildytą formą užklijuotame voke (su užrašu savo namų adresu viršutiniame voko kampe) galite atnešti į sekretoriatą, ar grąžinti auklėtojai. Pašto ženklą uždėsime. Jūsų 2 proc. GPM paramos formą lopšelis-darželis įsipareigoja išsiųsti paštu į VMI iki š. m. gegužės 1 d.

 

Gauta parama bus skiriama pagal patvirtintą sąmatą ir prioritetus, esančius įstaigos Strateginiame veiklos plane. Įsipareigojame, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai, prisidės prie mūsų lopšelio-darželio ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo. Paramos lėšų panaudojimo ataskaita bus skelbiama viešai. Iš anksto esame dėkingi tiems, kurie šiais metais perves 1-2 proc. GPM dalį lopšeliui-darželiui „Gintarėlis“.

 

Jei iškiltų klausimų, prašome skambinti ir teirautis tel. (8  41) 55 25 62.

Primename, kad prašymus galima teikti iki š. m. balandžio 30 d.

 

Pats patogiausias ir greičiausias  FR0512 formos pateikimo būdas yra elektroninis per EDS https://deklaravimas.vmi.lt.

 

Įstaigos rekvizitai:

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“

Saulės tako g. 5, LT-78301 Šiauliai,

Kodas: 190528240

Tel. (8 41) 552 562

El.p. gintarelis@splius.lt

www.gintarelis.tavodarzelis.lt

 

Informacija atnaujinta — 2020.02.13 | << ATGAL
2020 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems