DARBO LAIKAS IR DARBUOTOJAI

 

L. Garbačauskienės gyvenimo aprašymas

Direktoriaus pareigybės aprašymas

2019 metų veiklos užduotys

Direktoriaus darbo laikas:
I–IV – 8–12 val., 12.45–17 val.
V – 8 – 12 val., 12.45–15.45 val.

Direktoriaus pavaduotojos darbo laikas:
I–IV – 8–12 val., 12.45–17 val.
V – 8–12 val., 12.45–15.45 val.
Pietų pertrauka 12–12.45 val.

Eil. Nr. VARDAS, PAVARDĖ  PAREIGOS KVALIFIKACINĖ KATEGORIJA KONTAKTINĖ INFORMACIJA
1. LAIMUTĖ GARBAČAUSKIENĖ Direktorė III vadybinė Tel. (8  41) 20 04 53
Mob. 8 652 83 845
2. REGINA KOPILOVIENĖ Direktorius pavaduotoja ugdymui
Spec. pedagogė
  Tel. (8  41) 20 04 25
3. INA NAKVOSAITĖ Raštinės (archyvo) vedėja   Tel. (8  41) 55 25 62
4. JURGITA JOKŠIENĖ Vyr. buhalterė
Auklėtoja
  Tel. (8  41) 55 25 62
5. INGRIDA GELŽINIENĖ Maitinimo organizatorė Apskaitininkė   Vaiko priežiūros atostogose
6. JURGITA PETREIKIENĖ Ūkio dalies vedėja
Apskaitininkė
Auklėtoja
  Tel. (8  41) 55 25 62
7. VIOLETA KARLINSKIENĖ Maitinimo organizatorė   Tel. (8  41) 55 25 62
8. JURGITA GASPARAITIENĖ Logopedė   Tel. (8  41) 55 25 62
9. ILONA STRUPEIKIENĖ Logopedė   Tel. (8  41) 55 25 62
10. EVELINA JUDEIKYTĖ Apskaitininkė   Tel. (8  41) 55 25 62
11. TOMAS LAUCIUS IKT    
12. AUŠRA JANKAUSKIENĖ Meninio ugdymo mokytoja   Tel. (8  41) 55 25 62
13. GENOVAITĖ MARCINKUTĖ Neformaliojo ugdymo mokytoja   Tel. (8  41) 55 25 62
14. GRETA SOLTANAITĖ Auklėtoja
Socialinė pedagogė
   
15. SOFIJA ULIENĖ Priešmokyklinio ugdymo pedagogė    
16. JEKATERINA SURANTIENĖ Priešmokyklinio ugdymo pedagogė    
17. REGINA KAVALIAUSKIENĖ Auklėtoja    
18. RENATA GINDRĖNĖ Auklėtoja    
19. RENATA CHORŪNIENĖ Auklėtoja    
20. EDITA SILVANAVIČIENĖ Priešmokyklinio ugdymo pedagogė    
21. INDRĖ KVIETKIENĖ Auklėtoja    
22. REGINA KERENIENĖ Auklėtoja    
23. RASA MARTIŠIENĖ Auklėtoja    
24. DIANA VAIKŠNORIENĖ Auklėtoja    
25. ZITA ŠARKOVIENĖ Auklėtoja    
26. AUDRONĖ FEDRONIENĖ Auklėtoja    
27. EUGENIJA LIUMAITĖ Auklėtoja    
28. BEATRIČĖ IVAŠKEVIČIŪTĖ Auklėtoja    
29. RAMUNĖ ŠALTIENĖ Auklėtojos padėjėja    
30. GINTARĖ GIRSKIENĖ Auklėtojos padėjėja    
31. ZITA ZAVECKIENĖ Auklėtojos padėjėja    
32. ŽANETA VAIČIKAVIČIENĖ Auklėtojos padėjėja    
33. ALMA BUGAILIŠKIENĖ Auklėtojos padėjėja    
34. TOMA NAVICKIENĖ Auklėtojos padėjėja    
35. GIEDRĖ VAIŠVILIENĖ Auklėtojos padėjėja    
36. JANINA NORKUVIENĖ Auklėtojos padėjėja    
37. INGRIDA SOKIENĖ Auklėtojos padėjėja    
38. REGINA BUIVYDIENĖ Auklėtojos padėjėja    
39. EDITA KARALIENĖ Virėja    
40. LAIMA SEMAŠKIENĖ Vyr. virėja    
41. LAURA KALAINYTĖ Pagalbinė virtuvės darbuotoja    
42. ESTERA STUPURIENĖ Valytoja    
43. GINTAUTAS TIEPELIS Darbininkas    
44. ROMAS GALKANTAS Kiemsargis    
45. DARINA KLIMAITIENĖ Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą darželyje    

 

Informacija atnaujinta — 2020.02.19 | << ATGAL
2020 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems