PU grupės „Drugeliai“ projektas „Kuo puiki kiekviena mūsų diena?“

Tikslas – sukurti bendrą grupės knygą. Uždaviniai- kalbėdami apie svarbiausius dienos įvykius, vaikai mokosi juos analizuoti, vertinti; mokosi kurti savo gyvenimo istorijas; kurdami bendrą visos grupės didelio formato knygą, mokosi veikti kartu, susitarti, derinti savo ir draugų lūkesčius.

Išvyka į VU Šiaulių akademijos biblioteką: Kelionė miesto transportu; didžiausios ir sunkiausios Lietuvoje knygos apžiūrėjimas; Rekordinio centų kambario apžiūra.

Vaikų pasikimai-atradimai Vaikai reiškia savo mintis, sumanymus, jausmus, nuomonę apie praėjusią dieną; kalba klausantis keliems žmonėms, pakartoja, jei kas nors ko nors nesuprato, nenukrypsta nuo pagrindinės minties – prabėgusios dienos apibendrinimo; apgalvoja, aptaria kiekvienos dienos įvykius, patirtis, įvardija apėmusius jausmus; savo patirtį užfiksuoja nuotrauka, piešiniu, vaizdu, pasakojimu ir pan., išreiškia ir pateikia sutartu būdu.