Akimirkos iš priešmokyklinio ugdymo grupių išleistuvių

Gegužės 31 d. vyko priešmokyklinių grupių „Drugelis“ ir „Nykštukai“ atsisveikinimo su darželiu šventė. Kelerius metus vaikai čia augo, džiaugėsi vaikyste, svajojo, draugavo, pažino save ir pasaulį. Šventės metu vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo, šoko, vaidino ir tiesiog mėgavosi būvimu kartu. Priešmokyklinukus sveikino ir geros kloties mokykloje linkėjo grupių auklėtojos, darželio direktorė Laimutė Garbačiauskienė, pavaduotoja ugdymui Regina Kopilovienė, penkiamečių grupės vaikai bei tėveliai. Šventės metu vaikai buvo apdovanoti originaliomis dovanomis, kurios suteikė pilnavertišką vaikystės nuotaiką.

Linkime visiems priešmokyklinukams įsimintinų vasaros atostogų ir sėkmingo starto 1-oje klasėje!

 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Renata ir Jurgita

2022 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems