Dėkojame gintaro dirbinių įmonei „Napoleonas“, vadovui Astijui Jasaičiui

Dar viena išskirtinė darželio erdvė – pamažu besiplečiantis gintaro muziejus, pradėtas steigti bendruomenės nariams atnešus gintaro dirbinių tam, kad vaikai pamokėlių metu susipažintų su ugdymo įstaigos pavadinimo reikšme – sužinotų, kas yra gintaras, kaip atsiranda, atrodo, kaip apdorojamas.

Dėkojame gintaro dirbinių įmonei „Napoleonas“, vadovui Astijui Jasaičiui, kurie parėmė mūsų muziejų, dovanodami gintaro dirbinius.

Darželio bendruomenė puoselėja tradiciją kiekvienam įstaigos svečiui dovanoti po mažą gintarėlį. Iš viso Lietuvoje yra 13 lopšelių-darželių „Gintarėlis“, kurie, susibūrę į bendruomenę, kasmet susitinka, mokosi vieni iš kitų, vyksta į Gintaro muziejų Nidoje.

2021 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems