AKCIJA „DIENA BE AUTOMOBILIO!“

             Rugsėjo 17 d. Šiaulių vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė surengė akciją „Diena be automobilio“, taip prisidėdama prie Tarptautinės dienos be automobilio minėjimo ir švarios aplinkos išsaugojimo.
            Iš anksto paruoštas informacinis plakatas kvietė tėvelius rugsėjo 17 d. į darželį su vaikais atvykti ne automobiliais, o pėstute, su dviračiais, paspirtukais ar kitais būdais. Nuo pat ryto įstaigos kieme tvyrojo gera nuotaika. Ateinančius vaikus su tėveliais pasitiko Drambliukė, dėkodama prisijungusiems prie akcijos ir nors vienai dienai atsisakiusiems automobilio. Ugdytinių tėveliai gražiai atsiliepė apie šiltą sutikimą, dėkojo už geros nuotaikos „dozę“ visai dienai. Iš ryto, visi darželio ugdytiniai, buvo sukviesti į sportinę pramogą. Darželio direktorė Laimutė Garbačauskienė ir šventės personažas- Darina Klimaitienė pasveikino susirinkusiuosius, o auklėtoja Renata Chorūnienė ir neformaliojo ugdymo mokytoja Aušra Jankauskienė pakvietė visus bendrai mankštai. Po jos sekė pasisikirstymas į sportines zonas. Šventėje vaikai ugdė ir tobulino fizinio aktyvumo, bendravimo ir bendradarbiavimo su suaugusiais, bendraamžiais gebėjimus; ugdėsi vikrumo, ištvermės, taisyklingos laikysenos, pusiausvyros, įvairaus judėjimo ( važiuojant, atsispiriant, bėgant, bėgant keičiant kryptį ir t.t.) įgūdžius.

2021 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems