EDUKACINĖ IŠVYKA Į ZOOLOGIJOS SODĄ ,,RAIBA PLUNKSNA‘‘

Gegužės 27 d. grupės ,,Ežiukai‘‘ ugdytiniai, kartu su tėveliais dalyvavo edukacinėje išvykoje ,,Raiba plunksna‘‘, į kurią vaikus nuvežė Mėtos senelis. Ugdytiniai susipažino su veislinėmis vištomis, stručiais, kalakutais, fazanais, povais, antimis, apžiūrėjo auginamus graužikus: šinšilas, jūros kiaulytes, laboratorines žiurkes ir kt. Savo atsivežtomis daržovėmis, pavaišinime zoologijos sode esančius gyvūnus.

Taip pat vaikai, kartu su tėveliais atsakinėjo į viktorinos klausimus, kurią parengė ir pravedė auklėtoja Regina. Jos metu visi pasidžiaugėme darželyje įgytomis žiniomis. Atlikus užduotis, vaikams buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės bei palinkėta geros kloties ugdantis priešmokyklinio ugdymo grupėje.

Vaikams ši edukacinė išvyka suteikė naujų potyrių, žinių ir smagių akimirkų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Kavaliauskienė

2022 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems