GRUPĖS „KODĖLČIUKAI“ DARBO VAISIAI

GRUPĖS „KODĖLČIUKAI“ DARBO VAISIAI

 

          Mes, grupės „Kodėlčiukai“ vaikučiai kartu su auklėtoja Edita Silvanavičiene, labai mylime gamtą, mėgstame valgyti daržoves, uogas ir vaisius. Daug kalbame apie sveiką mitybą, vitaminus, augalus. Bet vienas dalykas yra teorija, o visai kitas dalykas – praktika. Mums svarbu sužinoti, kaip ir iš kur augalas atsiranda, kaip jis auga, ko jam reikia augant, kaip ant jo užauga vaisiai ar daržovės? Kaip sirpsta uogos, stebime ir laukiame kasdien. Skanu valgyti tiesiog lauke. Savo rankytėmis ir meile užaugintos uogos daug skanesnės. Augindami ir dirbdami mes tvirtiname bendradarbiavimo įgūdžius, mokomės spręsti problemas, mąstome, lyginame, skaičiuojame ir atrandame labai įdomių žinių, faktų. Taip įtvirtiname žinias ir sužinome, kaip viskas yra iš tikrųjų, koks tas daržovės, uogos ar vaisiaus kelias iki mūsų stalo.

2021 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems