Gegužės 27 dieną Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje tradiciškai vyko Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ priešmokyklinukų „Smalsučių“ ir „Drugelių“ grupių išleistuvių šventė. ![]()
![]()
Ši diena buvo kupina šypsenų, šilumos, jaudulio ir gražių prisiminimų.
Šventės metu skambėjo vaikų dainos, šilti sveikinimai, nuoširdūs linkėjimai, buvo įteikti diplomai ir padėkos. ![]()
Gražų sveikinimo žodį tarė klebonas Gintaras Jonikas, linkėdamas būsimiems pirmokams drąsos, sėkmės ir šviesaus kelio naujame gyvenimo etape.
Dėkojame vaikams už nuostabias akimirkas, o tėveliams – už pasitikėjimą ir bendrystę. ![]()
Linkime vaikams išsaugoti smalsumą, tikėti savimi ir su džiaugsmu žengti į dar nepažintą mokyklos pasaulį. ![]()
![]()