Gegužės 22 d. grupės ,,Ežiukai‘‘ ugdytiniai kartu su mokytoja Regina, mokytojos padėjėja Giedre bei mokinio padejėja Irina, vyko į Alpakų ūkį, Dargaičių km., Šiaulių raj. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su įvairiais ūkio gyvūnais – alpakomis, zebru, kupranugariu, ožkomis, avimis ir kt. Išvykos metu vaikai stebėjo gyvūnų elgesį, sužinojo, kuo minta, kaip gyvūnai yra prižiūrimi ir kuo kiekvienas gyvūnas yra ypatingas.
Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, lavino pažinimo, bendravimo bei socialinius įgūdžius. Išvyka suteikė daug džiaugsmo, naujų įspūdžių ir praplėtė vaikų žinias apie gyvūnus bei jų gyvenimo aplinką.
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Kavaliauskienė