IŠVYKA Į ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIŲ

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIŲ

2022-05-30

          Gegužės 30 dieną Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ grupės „Kodėlčiukai“ ugdytiniai kartu su auklėtoja Edita Silvanavičiene apžvelgė naujausias vaikiškas knygeles ir dalyvavo edukaciniame rytmetyje „Lėlės gimtadienis“,  skirtą Pasaulinei žaidimų dienai paminėti. Bibliotekininkė supažindino su žaidimų svarba. Vaikai vardijo su kuo labiausiai mėgsta žaisti, kokių žino pasakų. Visi sužinojo, kaip atsirado lėlės, kokios jos buvo anksčiau ir dabar. Ir mergaitėms, ir berniukams įdomu buvo atpažinti lėles iš pasakų ir filmukų. Jas galėjo paliesti, palyginti. Visi smagiai žaidė ir bandė prisiminti, iš kokio jos filmuko. Išklausę pasakos, surengė lėlei gimtadienį, gamino dovaną ir linksminosi, vartė naujausias vaikiškas knygeles.

2022 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems