2018 m. kovo 9 d. visuomenės sveikatos priežiūros specialistė vykdė akciją „Jei sportuosi – nesloguosi“ kurioje dalyvavo grupių „Boružėlės“ ir „Kodėlčiukai“ vaikai bei jų auklėtojos. Šios akcijos metu visi dalyviai išmoko naujų pratimų, patyrė daug gerų emocijų ir pradėjo dieną su šypsena.