,,LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ‘‘ FESTIVALIS ŠIAULIUOSE

Gegužės 28 d., šeštadienį, Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyko didysis ,,Lietuvos mažųjų žaidynių‘‘ festivalis, kuriame dalyvavo 39 ikimokyklinio ugdymo komandos iš Radviliškio, Šiaulių, Kelmės, Naujosios Akmenės bei Raseinių.

Festivalyje dalyvavo ir mūsų darželio grupės ,,Ežiukai‘‘ ugdytinių komanda, kurią sudarė 3 mergaitės ir 3 berniukai bei 2 pedagogai. Vaikai jėgas išbandė 10-yje sportinių rungčių. Festivalio dalyviai bėgiojo, šuoliavo, žaidė žaidimus, lavinančius skirtingus judesius. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Buvo smagu matyti besidžiaugiančius ir laimingus vaikus bei jų tėvelius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Kavaliauskienė

2022 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems