Grupių „Kiskuciai“ ir „Drugeliai“ vaikučiai lankėsi Šiaulių miesto Kultūros centro organizuotame žemės dienos renginyje „Netvarka“, kur stebėjo inscenizacija apie žemės taršą ir patys tapo dalyviais, mokėsi rūšiuoti šiukšles. Smagu buvo pasisveikinti su miesto meru, kuris buvo šios šventės iniciatorius ir žinoma gauti dovanų-ženkliuką su Žemės dienos simbolika.