2018 m. kovo 30 d. „Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupės priešmokyklinukai lankėsi Šiaulių Šv. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčioje. Vaikai aplankė ir pagerbė Jėzų Didžiojo ketvirtadienio altoriuje „Kalėjime“. Apie Jėzaus kapą papasakojo ir vaikus palaimino kunigas Jordanas Urbonas. Visus pasveikino parapijos klebonas Saulius Paliūnas.