Gegužės 15 d. „Boružėlės“ grupės vaikai kartu su bendraamžiais iš lopšelių-darželių „Pasaka“ ir „Voveraitė“ dalyvavo orientaciniame žygyje „Mažieji sveikatos detektyvai“, vykusiame Lieporių parke. Renginio metu vaikai lavino savo detektyvinius įgūdžius: mokėsi pagal žemėlapius surasti užduočių vietas, tobulino pažintinius bei patyriminius gebėjimus – ieškojo ir atpažino gamtinius objektus, įvardijo vaisius ir daržoves, juos piešė, įveikė kliūčių ruožą. Visi dalyviai aktyviai įsitraukė į veiklas ir puikiai atliko jiems skirtas užduotis. Žygio pabaigoje vaikų laukė dovanos, apdovanojimai.
Orientacinį žygį organizavo Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Elvyra Grigaitienė, Gintarė Zapalskienė ir Laura Pušneraitienė.