Respublikinės projektinės veiklos „Sveikos mitybos laivo kelionė per Lietuvą“

Grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai nuo 2022 metų sausio 1 dienos aktyviai prisijungė prie respublikinio projekto „Sveikos mitybos laivo kelionė per Lietuvą“, kurį organizavo Gargždų lopšelis-darželis „Naminukas“. Projekto metu vaikai susipažino su sveikos mitybos nauda žmogaus sveikatai, gilino savo žinias apie sveikus ir ekologiškus maisto produktus, derino praktines-pažintines veiklas su fiziniu aktyvumu, atliko nurodytas užduotis: sveiko maisto piramidės kūrimas, „Mandagus elgesys prie stalo“- serviravimo padėkliukų kūrimas, sveikuoliškas patiekalas – „Dovana Lietuvai“ gaminimas, sveikuoliško kiaušinio patiekalo „Pramuši ledą-randi sidabrą, pramuši sidabrą-randi auksą“ gaminimas, pažintinės-praktinės veiklos „Pavasario vitaminai“ atlikimas, praktinė veikla – kokteilių, „Vasaros gaiva“ gaminimas. Vaikams labai patiko atlikti visas siūlomas užduotis. Projekto metu vaikai įgijo praktinių žinių apie sveikuoliškų patiekalų gamybą, jų sudėtį ir atlikimą.. Buvo patenkintas jų smalsumas. Įgijo pasitikėjimo savo gebėjimais. Išmoko įvairios informacijos ieškoti enciklopedijose ir įvairiose knygose. Prie veiklų noriai prisijungė ir grupės tėveliai. Visos projektinės veiklos metu ugdytiniai patyrė džiugių emocijų, lydėjo gera nuotaika ir suvokimas apie sveiką mitybą.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Diana Vaikšnorienė

2022 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems