Šiaurės šalių literatūros savaitės renginys „Auštant“

Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ grupės „Kodėlčiukai“ ugdytiniai kartu su auklėtoja Edita Silvanavičiene 2021-11-15 keliavo į Šiaulių miesto savivaldybės Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių ir dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitės renginyje „Auštant“. Ugdytiniai išgirdo pasakojimą apie perlus, sužinojo kaip jie atsiranda, apžiūrėjo kriaukles ir lietė perlus. Išsiaiškino, kad perlai naudojami įvairiems papuošalams gaminti.  Apžiūrėti visas bibliotekos patalpas. Vartė dideles ir mažas, sunkias ir lengvas, spalvotas ir juodai-baltas knygas. Didžiausią įspūdį paliko elektroninio bilieto išdavimas ir jo panaudojimas, pasiimant knygą į namus. Išsiėmę knygas, vaikai skubėjo jas pavartyti, aptarti dienos įspūdžių, pasidžiaugti, kad tapo bibliotekos skaitytojais.

 

2021 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems