SVARBI INFORMACIJA!

Svarbi informacija tėveliams bei mokiniams – mokymas ir ugdymas Šiaulių mieste po žiemos atostogų (nuo sausio 4 dienos)!

Grįžę po atostogų, sausio pirmąją savaitę 1-12 kl. mokiniai mokysis nuotoliniu būdu, kaip kad buvo numatyta Vyriausybės nutarime.

Progimnazijos ir pradinės mokyklos užtikrins pradinių klasių mokinių priežiūrą ir maitinimą mokyklose, jeigu tėvai, pvz., medikai, slaugytojai, pareigūnai, privalo darbus atlikti darbo vietoje ir negali vaikų prižiūrėti namuose. Kitokius darbus dirbantys tėvai turės pateikti darbdavio pažymą apie tai, kad negali dirbti nuotoliniu būdu.

Kaip ir iki šiol, įprastu būdu dirbs Specialiosios mokyklos ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosios klasės.

Įprastai veiks ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą teikiančios įstaigos, tačiau rekomenduojame vaikus vesti tik tiems tėvams, kurie neturi galimybių prižiūrėti vaikų namuose.

Jeigu vaikų, lankančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą teikiančias įstaigas skaičius išaugs iki 50 proc. visų šias įstaigas lankančių vaikų, tada ugdymas bus organizuojamas įstaigose tik tais atvejais, kai tėvai (įtėviai, globėjai) yra specializuotų tarnybų darbuotojai (medicinos sektoriaus darbuotojai, policijos pareigūnai, kariai, ugniagesiai) arba yra pateikę darbdavio pažymą dėl būtinumo darbus atlikti darbo vietoje.