„SVEIKATIADA“

Vanduo ir aš

Grupės „Kodėlčiukai“ vaikai aptarė vandens naudą žmogaus organizmui. Ryte atliko mankštą ir atsigaivino vandeniu.

Košė

Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ankstyvojo amžiaus grupės „Kačiukai“ ugdytiniai priima „Sveikatiados iššūkį – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas“. Vaikai susipažino su įvairiomis kruopomis, jas lietė, uostė, lavino smulkiąją motoriką, bėrė kruopas į lėkštes.

Aš noriu augti sveikas, todėl valgau visas košes

Grupės „Kodėlčiukai“ vaikai, išsiaiškino košių naudą mūsų organizmui. Mokėsi iš virėjų, kaip reikia virti košę. O pusryčių metu, skanavo perlinių kruopų košę.

Grūdinės kultūros

Grupės „Boružėlės“ vaikai susipažino su grūdinėmis kultūromis, aptarė grūdo išvaizdą, spalvą, lygino su kitais grūdais, kruopomis. Diskutavo, ką galima pagaminti iš grūdų, kokią naudą teikia mūsų organizmui.

„400 g. vaisių ir daržovių kasdien“

Ankstyvojo amžiaus grupės „Kačiukai“ vaikai kartu su auklėtoja Indre Kvietkiene priėmė iššūkį „400 g. vaisių ir daržovių kasdien“. Tėveliai parūpino sulčių spaudimo mašina. Vaikai susidomėję stebėjo, kaip spaudžiamos sultys, jas ragavo, įvardijo, kokios sultys skaniausios.

Tyrimai

Grupė „Kačiukai“ tyrinėjo morkas: bandė apibūdinti, ragavo, morkų puselėmis bandė štampuoti.

Grupė „Kačiukai“ 2 m.

Sportinis rytmetys

Sportinis rytmetys Šiaulių Lieporių parke. Vaikai komandoje atliko įvairiausias užduotys, bendradarbiavo, lavino vikrumą, jėgą, judesio koordinaciją.

Grupė „Drugeliai“ 6 m., „Nykštukai“ 5 m.

Vaisių salotos

Vaikai gamino vaisių salotas, pagardino jas jogurtu. Ragavo, džiaugėsi savo darbo rezultatu. Pasakojo tėveliams, kaip gaminti vaisų salotas, pažadėjo palepinti salotomis ir tėvelius.
Grupė  ,,Boružėlės“ (5 m.)

Kūno kultūra

Grupės „Kačiukai“ kūno kultūra. Auklėtoja Indrė Kvietkienė

Pažink rudenėlį

Veikla lauke, kur kas smagesnė, nei grupėje. Greičiau įsimename medžių pavadinimus, jų vaisius, lapų formas.

Auklėtojos Edita Silvanavičienė ir Renata Gindrėnė

Rudenėlio džiaugsmai

Rudenį lauke nenuobodu: stipriname kūno raumenis, grūdinamės, linksmai leidžiame laiką.

Dviratukų varžybos

Rugsėjo 19 d. prie VŠĮ „Pramogų sala“ vyko Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo vaikų dviratukų varžybos, kuriose dalyvavo grupės „Kodėlčiukai“ ugdytiniai, Evaldas ir Dominykas. Ačiū grupės auklėtojai Editai už puikiai paruoštus vaikučius šioms varžyboms.

„Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru“

Kasmet rugsėjo 16-23 d. minima Europos judrioji savaitė. Tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, o savaitės kulminacija – Diena be automobilio. Ta proga mūsų lopšelis-darželis rugsėjo 20 d. dalyvavo akcijoje „Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru“. Šią dieną dauguma vaikučių atvyko į darželį balionais papuoštais paspirtukais, dviratukais. Kartu su Amsiumi linksmai, su gera nuotaika atlikome mankštą aktų salėje.

Informacija atnaujinta — 2020.02.18 | << ATGAL