Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio pirmoji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Visi mes suaugusieji norim, kad mūsų vaikai gyvenime būtų patys laimingiausi. O kokia, gi, ta vaikų laimė?

Spalvos – puiki priemonė išreikšti vaikų emocijas. Birželio 1-ąja lopšelyje–darželyje „Gintarėlis“ vyko projektas „Paletės spalvos“. Kiekvienos grupės ugdytiniai  pasipuošė įvairiomis spalvomis. Veiklų metu vaikai ne tik atpažino  įvairias spalvas,  bet ir patys bandė kurti  naujus atspalvius, mokėsi išlaikyti dėmesį, kūrybiškai mąstyti.

Žaisdami, tyrinėdami, atlikdami STEAM, menines veiklas, šokdami, dainuodami, sėkmingai įgavo patirties.

Nuotaikos buvo pačios gražiausios, šviesiausios, spalvingiausios.

Dėkojame auklėtojai Reginai Kavaliauskienei už iniciatyvą įgyvendinant šį projektą.

2021 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems