„Vaikų fizinis aktyvumas karantino metu aktyvioje mokykloje“

 

„Vaikų fizinis aktyvumas karantino metu aktyvioje mokykloje“

„ŠOKINĖJU IR SKAIČIUOJU“

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „GINTARĖLIS“

 Edita Silvanavičienė – auklėtoja

          Jau visus mokslo metus auklėtoja metodininkė Edita Silvanavičienė vykdydama projektą „Augu sveikas“ sugalvojo vaikams laiptų lipimą padaryti smagų ir funkcionalų. Taip integravo vaikų matematikos žinias į fizinio ugdymo procesą, skatino ugdytojų bendradarbiavimą. Smagiai lipdami ugdytiniai net nepastebėdavo, kaip jie  tobulino matematines žinias, lavino loginį  mąstymą ir fizinį pasirengimą. Kaskart kiekvienas vaikas vis norėdavo šią atkarpą įveikti kuo greičiau. Jie tarėsi, diskutavo kaip teisingai ir greitai suskaičiuoti, nenugriūti ir laimėti. Pedagogė matydama, kad ši užduotis jau greitai įveikiama, tai ją pasunkindavo, užduodama papildomus matematinius, loginius klausimus. Pastebėjome pagerėjusias ne tik matematines žinias, bet ir vaikų fizinį pasirengimą, tarpusavio bendradarbiavimą, gerą orientavimąsi aplinkoje.

2021 © Šiaulių l-d „Gintarėlis“
Versija neįgaliesiems