Kovo 19 – 23 dienomis lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko veiksmo savaitės „Be patyčių“ renginiai. Jos metu vaikai piešė savo draugus, dalinosi mintimis apie draugystę, aiškinosi – kas yra patyčios, atpažino ir įvardino savo emocijas, stebėjo spektaklį „Obuolių maišas“. Spektaklio aktoriai – įstaigos darbuotojai. Jie vaidino vaikams ir skleidė žinią apie gerumą, draugiškumą, supratimą, atjautą ir norą padėti šalia esantiems.
Šios savaitės renginiuose aktyviai dalyvavo visa įstaigos bendruomenė.